Apartament Kraków Cubic House, ul. Piaskowa

Ogromne okna w salonie automatycznie są zasłaniane podążając za słońcem ograniczając przegrzewanie pomieszczeń, a o zmroku całkowicie zasłaniane zapewniając w ten sposób prywatność. A gdy przyjdzie czas na poranną kawę delikatnie budzą mieszkańców odsłaniają się wpuszczając do środka promyki porannego słońce.

Mieszkańcy informowani są o każdym naruszeniu stref, ponadto mają możliwość uzbrojenia alarmu będąc poza domem, mogą też sprawdzić czy ktoś niepowołany nie porusza się po mieszkaniu. To wszystko dzięki integracji z systemem alarmowym Satel.

Sceny świetne to w tym mieszkaniu specjalność! Ściemniane źródła światła w dizajnerskich oprawach potrafią zadbać o odpowiedni nastrój zarówno w mieszkaniu jak i ogrodzie. Oczywiście całość zintegrowana z czujnikami obecności i systemem alarmowym daje pełny automatyzm.

Każde pomieszczenie ma indywidualną nastawę temperatury. Z naszymi inteligentnymi rozwiązaniami nikogo nie zaskoczy ciepła podłoga. Ale może jednak podgrzewane lustra, aby już nie parowały?

Już nie ma potrzeby ustawiania harmonogramu na sterowniku rekuperatora – o jakość powietrza w sposób efektywny zadba sam system. Czujniki jakości powietrza powodują, że odpowiedni poziom wentylacji zostaje automatycznie załączony. A co z wietrzeniem przed snem – to też dzieje się automatycznie, a kiedy mieszkańców nie ma w mieszkaniu system sam obniży poziom wentylacji powietrza bo przecież nikt go wtedy nie zużywa.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Apartament Kraków, ul. Czarodziejska