Inteligentne instalacje

Firma SmartHousing specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu instalacji inteligentnego domu. Tworzymy zespól inżynierów o różnych kompetencjach i specjalizacjach. Dzięki temu staliśmy się prawdziwym integratorem w zakresie wiedzy o systemach smart home, nowinkach technicznych i ich wdrażaniu do codziennego użytkowania.

Jakie inteligentne instalacje projektujemy?

Specjalizujemy się zarówno w kompleksowym projektowaniu i wdrażaniu systemów inteligentnego domu, jak i tworzeniu pojedynczych rozwiązań na potrzeby klienta. Projektujemy i realizujemy inteligentne instalacje elektryczne w zakresie m.in.: oświetlenia, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, kina domowego, nagłośnienia, rolet wewnętrznych i przesłon zewnętrznych, bezpieczeństwa, nawadniania i innych. Każdorazowo zakres współpracy dopasowujemy do realnych potrzeb klienta i specyfiki obiektu.

Dlaczego warto?

Automatyka domowa to już nie tylko przyszłość, ale także teraźniejszość. Coraz więcej świadomych klientów stawia na inteligentny dom. Instalacja nowoczesnych rozwiązań przekłada się na określone korzyści. Dzięki temu można podnieść bezpieczeństwo obiektu i znajdujących się w nim domowników, zoptymalizować działanie poszczególnych systemów i instalacji, a także zmniejszyć koszty eksploatacyjne. Lepsza kontrola nad różnymi procesami zachodzącymi w domu to także ograniczenie kosztów eksploatacyjnych. To tylko niektóre z zalet, jakie posiada dom inteligentny. Instalacja automatyki domowej to coś, co już niedługo będzie standardem w każdym budowanym lub remontowanym domu. Tak dzieje się już na Zachodzie, a niebawem trend ten płynnie przejdzie do Polski.

Zadbaj z nami o wygodę i bezpieczeństwo

Jako SmartHousing jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w zakresie projektowania, wdrażania i użytkowania systemów inteligentnego domu i inteligentnych instalacji. Cały czas zgłębiamy wiedzę na temat nowinek technicznych z tym związanych. To nasza pasja i sposób na życie. Dbamy o to, abyś wspólnie z nami zwiększył komfort codziennego życia, a także poprawił bezpieczeństwo. Cel ten osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i budowaniu rozwiązań technologicznych szytych na miarę. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem, aby poznać szczegóły potencjalnej współpracy.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU