Inteligentna
kontrola dostępu

Jednym z elementów kompleksowej instalacji smart home jest inteligentna kontrola dostępu do nieruchomości. Dzięki niemu można ograniczyć dostęp do budynku lub posesji niepożądanym osobom oraz znacznie zwiększyć swoje codzienne bezpieczeństwo. Jako SmartHousing projektujemy i wdrażamy inteligentne instalacje tego typu. Razem z nami stworzysz skuteczny system kontroli dostępu do budynku i poprawisz komfort swojego życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą współpracy.

Systemy kontroli dostępu

Warto wymienić elementy systemu kontroli dostępu, które składają się na w pełni funkcjonalne i skuteczne rozwiązanie. To zestawy czujników oraz sterowników, które odpowiadają m.in.: za otwieranie drzwi wejściowych do domu, bramy wjazdowej na posesję czy też furtki prowadzącej do nieruchomości. Wszystko jest ze sobą połączone w jeden system, a Ty jako użytkownik zwiększasz kontrolę nad przepływem osób w obrębie Twojego domu.

Starannie wykonane instalacje systemów kontroli dostępu to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu zwiększysz swoje bezpieczeństwo oraz zyskasz stały podgląd na to, kto znajduje się w budynku lub w jego pobliżu.

Co składa się na ten system?

Warto wymienić elementy systemu kontroli dostępu, które składają się na w pełni funkcjonalne i skuteczne rozwiązanie. To zestawy czujników oraz sterowników, które odpowiadają m.in.: za otwieranie drzwi wejściowych do domu, bramy wjazdowej na posesję czy też furtki prowadzącej do nieruchomości. Wszystko jest ze sobą połączone w jeden system, a Ty jako użytkownik zwiększasz kontrolę nad przepływem osób w obrębie Twojego domu. Starannie wykonane instalacje systemów kontroli dostępu to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu zwiększysz swoje bezpieczeństwo oraz zyskasz stały podgląd na to, kto znajduje się w budynku lub w jego pobliżu.

Dlaczego warto w to inwestować?

Bez dwóch zdań warto inwestować w systemy kontroli dostępu. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Zdalne sterowanie systemem to dodatkowe ułatwienie. Dzięki temu możesz wpuścić na posesję kuriera w sytuacji, gdy nie ma Cię w domu. Sprawdza się to również w przypadku ekip sprzątających dom. Jednocześnie zyskujesz gwarancję tego, że nikt niepożądany nie wejdzie do budynku bez Twojej wiedzy. W ramach systemów kontroli dostępu można wdrażać różnego rodzaju sposoby otwierania drzwi. To m.in.: kod PIN, odcisk palca, karta z chipem czy też aplikacja na smartfonie. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze opcji idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszych usług

Jeżeli chcesz stworzyć bezpieczny i inteligentny dom, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów smart home. Wykonujemy zarówno kompleksowe realizacja, jak i pojedyncze układy na potrzeby klienta. Więcej informacji o potencjalnej współpracy uzyskasz w bezpośrednim kontakcie z naszym przedstawicielem. Zapraszamy do kontaktu.

Inteligentne funkcje bezpieczeństwa

Komunikacja

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU