Multiroom i kino domowe

Multiroom i kino domowe

Ulubiona muzyka w każdym pomieszczeniu jest perfekcyjnie zintegrowana z inteligentnym domem. Każdego ranka obudzi Cię ulubiona stacja radiowa, w łazience będą pobrzmiewać odprężające dźwięki, a indywidualnie wybrana piosenka zastąpi dzwonek. Wszystko to dzięki systemowi multiroom.

Multiroom to system kompleksowego nagłośnienia wielopokojowego, dzięki któremu w każdym miejscu możemy słuchać wybranego źródła dźwięku – serwisu internetowego, radia, TV czy też CD. Pozwala on na zintegrowanie wszystkich domowych urządzeń audio-video.

Dzięki naszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie powiązać dowolne urządzenie AV z systemem inteligentnego domu. Masz ochotę obejrzeć film? Wciśnij przycisk pilota lub skorzystaj ze smartfona, a resztę zrobi system: zasunie żaluzje, włączy odpowiednie oświetlenie i uruchomi zestaw kina domowego. A gdy będziesz chciał coś przekąsić i wciśniesz pauzę, system delikatnie rozjaśni pomieszczenie byś mógł spokojnie pójść do kuchni. Bo dlaczego miałbyś to robić wszystko sam skoro inteligentny dom jest w stanie to zrobić za Ciebie.

Aby osiągnąć maksymalny komfort i dużą elegancję instalacji proponujemy również głośniki, przeznaczone do montażu na ścianie, wbudowane w ścianę, sufit lub wręcz całkowitego ukrycia pod tynkiem. Nie zajmują miejsca, przez co nie utrudniają aranżacji wnętrza przy optymalnym dźwięku. Ich dyskretny montaż nie wpływa na aranżację wnętrza, zarówno tego nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego stylu.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu