Inteligentne bezpieczeństwo

  1. Smart Housing
  2. Inteligentne bezpieczeństwo

Koncepcja, jaką jest inteligentny dom, staje się coraz bardziej atrakcyjna dla osób poszukujących spokoju i równowagi. Wpływ technologii na sposób ochrony domów i firm jest niezaprzeczalny. Już dziś przynosi ona inteligentne instalacje, które byłyby trudne do wyobrażenia jeszcze kilka lat temu.

Inteligentne zamki i systemy alarmowe

Kontrola dostępu do pomieszczeń staje się bardziej zaawansowana dzięki nowoczesnym technologiom. Inteligentny zamek do drzwi na odcisk palca to innowacyjne rozwiązanie, które eliminuje konieczność korzystania z kluczy czy kodów. Umożliwia uwierzytelnianie w szybki i bezpieczny sposób, co eliminuje ryzyko kradzieży kluczy lub niepowołanego wejścia.

Zastosowanie bramki kontroli dostępu pozwala na monitorowanie, zarządzanie i reagowanie na wszelkie zdarzenia awaryjne z dowolnego miejsca na świecie. Inteligentne systemy alarmowe podczas nieobecności lokatorów mogą imitować aktywność domowników, wprowadzając dezorientację u potencjalnych włamywaczy. Na przykład, w wybranych pomieszczeniach, światło może być włączane w nieregularnych interwałach, sugerując normalną obecność domowników.

Poza typowym alarmowym reagowaniem na sytuacje takie jak stłuczenie szyby, otwarcie drzwi lub okien czy wykrycie ruchu, dymu lub zalania, inteligentny system bezpieczeństwa posiada znacznie szerszy zakres możliwości. Oprócz informacji o występującym zagrożeniu automatyka sama odpowiednio zareaguje. W przypadku wykrycia zalania, system zamknie główny zawór wodociągowy, a gdy zostanie wykryty tlenek węgla, automatycznie zwiększy się intensywność wentylacji.

INTELIGENTNY DOM – REWOLUCJA W BEZPIECZEŃSTWIE!

Obecnie możemy cieszyć się nową erą ochrony, jaką jest w stanie zapewnić nam inteligentny dom. Bezpieczeństwo stało się bardziej dostępne, efektywne i spersonalizowane niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązania takie jak systemy kontroli dostępu i zabezpieczeń dają nam pewność, że nasze domy są stale pod opieką programu. Jeśli chcesz, aby inteligentne bezpieczeństwo weszło do twojego życia, gwarantując spokój i wygodę zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy SmartHousing!

Inteligentne funkcje bezpieczeństwa

CZUJNIKI ALARMOWE
I KAMERY

POWIADOMIENIE
O ALARMIE

AUTOMATYCZNA
REAKCJA NA ALARM

SYMULACJA
OBECNOŚCI

AUTOMATYCZNE
WYŁĄCZENIE ŚWIATŁA

ZMIANA TRYBU DOMU
PRZY UZBROJENIU
LUB ROZBROJENIU ALARMU

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu