Inteligentne systemy

  1. Smart Housing
  2. Inteligentne systemy

Inżynierowie SmartHousing projektują swoje systemy inteligentnego domu w oparciu o sprawdzone i zweryfikowane na rynku technologie. W ten sposób możemy zadbać o wysoką wydajność każdej realizacji oraz jej niską awaryjność. Posiadamy wiedzę na temat większości użytkowanych powszechnie rozwiązań technologicznych i chętnie zgłębiamy informacje o tych, które dopiero pojawiają się na rynku i przechodzą etap weryfikacji.

Z jakich systemów korzystamy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inteligentny system zarządzania domem powinien być przede wszystkim niezawodny i wydajny. W związku z tym dokładnie sprawdzamy każde pojedyncze rozwiązanie, zanim zdecydujemy się na wdrożenie go do projektu dla klienta i wykonanie z nim danej realizacji. Inżynierowie SmartHousing wykorzystują takie systemy inteligentnego budynku jak m.in.: standard KNX, Ampio Smart Home, Loxone, Grenton, Delta Dore i RTI. Każdy z tych systemów realizuje różne funkcje składające się na instalację smart home na swój specyficzny sposób. Naszym zadaniem jest zaproponowanie i zaprojektowanie na ich podstawie zintegrowanego systemu, dzięki któremu przejmiesz kontrolę nad procesami zachodzącymi w domu.

Indywidualne podejście do klienta

Projektując inteligentny dom, systemy dobieramy bezpośrednio do potrzeb klienta i specyfiki danego obiektu. Każdą współpracę poprzedzamy dokładnym zrozumieniem sytuacji naszego klienta oraz jego planów. Na tej podstawie jesteśmy w stanie przedstawić kilka projektów i rekomendowanych przez nas połączeń systemowych. Każde rozwiązanie technologiczne ma nieco inną specyfikę i parametry użytkowe. Inżynierowie SmartHousing dobrze się w nich orientują, dlatego ostateczny wybór warto powierzyć właśnie nam. Naszym zadaniem jest przygotowanie realizacji, która będzie wydajna, bezawaryjna i prosta w obsłudze.

Co z nami zyskasz?

Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję pełnego profesjonalizmu i dbałości o każdy detal projektu. Zależy nam na zwiększeniu komfortu Twojego życia, a także bezpieczeństwa. Razem z nami doprowadzisz do realnych oszczędności eksploatacyjnych w domu, a także jeszcze lepiej zadbasz o środowisko naturalne. Wszystko w zgodzie z ideą smart home, którą wyznajemy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, aby poznać możliwości poszczególnych systemów i formy ewentualnej współpracy.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu