Inteligentny dom

  1. Smart Housing
  2. Inteligentny dom

Jako SmarHousing oferujemy naszym klientom szyte na miarę inteligentne rozwiązania dla domu. Zespól doświadczonych inżynierów dba o to, aby każdy projektowany i realizowany przez nas system z obszaru smart home cechował się wysoką wydajnością oraz prostotą użytkowania.

W ten sposób dbamy o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na codziennym komforcie życia, obniżeniu kosztów eksploatacyjnych, a także zwiększonej ochronie środowiska naturalnego.

Czym dokładnie jest inteligentny dom?

Pojęcie inteligentny dom używane jest obecnie stosunkowo często. W związku z tym warto zastanowić się nad tym, czym właściwie on jest. W dużym skrócie to budynek, w którym poszczególne systemy i instalacje są odpowiednio zaprogramowane i zautomatyzowane, a domownicy zyskują nad nimi większą kontrolę. Przekłada się to na bieżące sterowanie różnymi parametrami w obiekcie, generowanie oszczędności oraz zwiększenie komfortu codziennego życia. Obecnie to już nie tylko oświetlenie i ogrzewanie. Systemy inteligentnego domu obejmują również m.in.: klimatyzację, wentylację mechaniczną, nagłośnienie, zestawy kina domowego, monitoring, systemy alarmowe, sauny, baseny, systemy nawadniania, czy też przesłony zewnętrzne i wewnętrzne.

To wszystko można zintegrować i przejąć kontrolę nad technologią za pomocą dedykowanej centrali sterującej. To właśnie inteligentny dom. Systemy tego typu przekładają się na zoptymalizowanie wykorzystania możliwości domu w wielu obszarach, a także na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko i wygenerowanie realnych oszczędności.

Stworzony projekt dopasowany do Twoich potrzeb

Jako SmartHousing tworzymy zarówno kompleksowe rozwiązania, jak i poszczególne elementy inteligentnego domu. Dbamy o to, aby każdy pojedynczy projekt i realizacja były maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Tylko w ten sposób możemy utrzymać najwyższy standard świadczonych usług. Wszystko w myśl idei smart home, gdzie automatyka domowa jest przyjazna użytkownikom i wydajna.

Wspólnie z nami zadbasz o prostsze i bardziej komfortowe życia, a także zwiększysz bezpieczeństwo domowników i ich mienia. Pozwoli na to inteligentne sterowanie domem, które dla Ciebie zaprojektujemy i wdrożymy. Zapraszamy do kontaktu z zespołem SmartHousing, aby poznać szczegóły ewentualnej współpracy.

Inteligentne instalacje

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu