Inteligentne sterowanie

Inteligentne sterowanie domem

Zespół SmartHousing od lat wdraża u swoich klientów innowacyjne systemy inteligentnego domu. W ramach nich oferujemy również inteligentne sterowanie domem. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym sensorom, czujnikom i sterownikom. Dzięki nim poszczególne instalacje w smart home połączone są w jeden ekosystem. Sterowanie domem inteligentnym może odbywać się za pomocą centrali sterującej, aplikacji mobilnej czy też w formie wydawania komend głosowych.

Na czym polega inteligentne sterowanie?

Inteligentne sterowanie domem polega na tym, że jako użytkownik zyskujesz dostęp do kontroli i zarządzania systemami i układami za pomocą jednej centrali. Za jej pomocą możesz modyfikować lub ustawiać z wyprzedzeniem takie parametry jak m.in.: temperatura w pomieszczeniach, natężenie światła, wilgotność powietrza, otwieranie i zamykanie rolet, poziom nagłośnienia czy też podlewanie ogrodu.

Większość innowacyjnych rozwiązań oferuje dedykowane aplikacje mobilne, dzięki czemu sterowanie odbywa się z poziomu smartfona. Jako użytkownik możesz wydawać dyspozycje dotyczące pojedynczych systemów lub też zbudować scenariusze, gdzie procesy zachodzą w określonej sekwencji. Sprawdza się to m.in.: po wyjściu z domu, przy powrocie do domu, po przebudzeniu się lub tuż przed snem.

Korzyści z tym związane

Korzyści związanych z inteligentnym sterowaniem w smart dom jest bardzo wiele. Przede wszystkim to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas. Wiele procesów w domu odbywa się cyklicznie, dlatego można zaprogramować je z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli postawisz na inteligentny dom szyty na miarę oraz odpowiednio będziesz nim zarządzać, to wyraźnie zwiększysz komfort swojego życia oraz bezpieczeństwo.

Profesjonalna pomoc ekspertów SmartHousing

Na bazie wieloletniego doświadczenia proponujemy naszym klientom wsparcie w procesie projektowania i wdrażania systemów inteligentnego domu. Obejmuje to również aspekt inteligentnego sterowania nim. Pokażemy Ci, na czym to polega oraz jak obsługiwać centralę sterującą lub aplikację. To bardzo intuicyjne rozwiązanie. Korzyści związane z jego użytkowaniem zauważysz już od pierwszego dnia. Zapraszamy do kontaktu z zespołem SmartHousing w celu zapoznania się z ofertą potencjalnej współpracy.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU