Inteligentne oświetlenie

Oświetlenie

Oświetlenie jest jednym z najważniejszych elementów w naszym domu. Większość czasu spędzamy w domu w godzinach wieczornych. Zatem oświetlenie odpowiednie do nastroju i okazji jest bardzo ważnym źródłem satysfakcji i klimatu.

System wykorzystując zainstalowane czujniki ruchu, obecności czy natężenia światła odpowiednio steruje włączaniem lamp w strefach przebywania domowników. Automatycznie uruchamia oświetlenie w ciągach komunikacyjnych.

Użytkownik ma do dyspozycji szereg scen świetlnych, które łatwo programuje według własnego uznania i wywołuje w dowolnej chwili. Za pomocą wizualizacji może sprawdzić stan oświetlenia w całym domu i dowolnie nim sterować.

Gdy inteligentny dom pozostaje pusty, system ma możliwość uruchomienia symulacji obecność domowników w oparciu o dziennik zarejestrowanych sekwencji zdarzeń.

Proponowane przez nas rozwiązania dostosowujemy do planowanego źródła światła niezależnie od tego czy jest oświetlenie żarowe 230V, LED 230V, ściemniane 230V, w postaci pasków LED 12/24V białych i kolorowych (RGBW), czy też z wykorzystaniem protokołów DALI lub DMX.

Inteligentne funkcje oświetlenia

DOM WYŁĄCZONY,
POMIESZCZENIE WYŁĄCZONE

ROZJAŚNIANIE,
ŚCIEMNIANIE

ŚWIATŁO
KSIĘŻYCA

ZABEZPIECZENIE
PRZED DZIEĆMI

AUTOMATYCZNE OŚWIETLENIE
PODSTAWOWE

AUTOMATYCZNE
WYŁĄCZANIE ŚWIATŁA

AUTOMATYCZNE
DOPASOWANIE

AUTOMATYCZNE
OSZCZĘDZANIE ENERGII

FUNKCJA
BUDZIKA

POROZMAWIAJMY O TWOIM PROJEKCIE

Menu