Inteligentne ogrzewanie

  1. Smart Housing
  2. Inteligentne ogrzewanie

Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja

Jako SmartHousing proponujemy naszym klientom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu lub w mieszkaniu. To element automatyki domowej, która korzystnie wpłynie na Twój komfort cieplny oraz bezpieczeństwo. Odpowiednio wdrożony i eksploatowany system smart home pozwoli Ci również na zmniejszenie poboru energii elektrycznej i cieplnej oraz na zmniejszenie Twoich rachunków. Na czym to polega?

Jak działa inteligentne sterowanie ogrzewaniem?

Rozwiązania pozwalające na inteligentne ogrzewanie domu to element składowy smart dom. Instalacja opiera się na działaniu urządzeń przekazujących ciepło do pomieszczeń oraz czujników, które w czasie rzeczywistym monitorują temperaturę. Wszystkim możesz sterować w czasie rzeczywistym lub poszczególne parametry zaprogramować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Systemy tego typu można stosować zarówno w przypadku ogrzewania podłogowego, jak i tradycyjnego systemu opartego o kaloryfery. Nasz zespół stworzy system także dla: paneli podczerwieni, grzejników elektrycznych, konwektorów, czy też radiatorów. Inteligentne instalacje tego typu pozwalają na precyzyjne ustawienie pożądanej temperatury dla każdego z pomieszczeń osobno. Dzięki temu podzielisz dom lub mieszkanie na strefy, co wpłynie korzystnie na Twój komfort i generowane oszczędności. Rozwiązania SmartHousing pozwalają na ustawianie wielu parametrów i ich swobodną modyfikację.

Korzyści z tym związane

Oczywiście w systemach typu inteligentny dom, sterowanie ogrzewaniem daje wiele korzyści. Podniesienie komfortu termicznego domowników przekłada się na ich bezpieczeństwo, poprawę samopoczucia oraz zadowolenie. Ponadto zestaw inteligentnych czujników ułatwia utrzymanie pożądanej temperatury w dłuższym okresie. To wszystko przy jednoczesnej optymalizacji kosztów związanych z produkcją i dystrybucją energii cieplnej. Odpowiednio zaprogramowane ogrzewanie pozwala na wygenerowanie oszczędności nawet na poziomie kilkudziesięciu procent w skali całego okresu ogrzewczego.

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem w mieszkaniu lub w domu może odbywać się w sposób zdalny za pomocą dedykowanej aplikacji. To jeszcze poprawi Twoją wygodę i zwiększy uniwersalność instalacji.

Oferujemy wsparcie profesjonalistów

Jeżeli chcesz poprawić komfort cieplny w nieruchomości oraz zaoszczędzić, to zachęcamy do kontaktu z zespołem SmartHousing. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną instalację inteligentnego ogrzewania, która będzie szyta na miarę Twoich potrzeb.

Wdrażane przez nas systemy pozwolą Ci na zdalny dostęp do instalacji oraz do statystycznych danych, które zostaną zapisane w panelu. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem i do sprawdzenia możliwości wdrożenia inteligentnego ogrzewania w Twojej nieruchomości.

Inteligentne funkcje wentylacji

WYDŁUŻENIE
PRZEDZIAŁU CZASU

ZAPIS DANYCH
STATYSTYCZNYCH

TRYB „PARTY”
WŁĄCZONY

TIMER
TEMPERATURY

OCHRONA
PRZECIWZAMROŻENIOWA

ZDALNY
DOSTĘP

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu