Inteligentne ogrzewanie

Ogrzewanie, klimatyzacja i wentylacja

W tradycyjnych instalacjach grzewczych używamy zazwyczaj tylko jeden termostat, aby utrzymać temperaturę w całym domu co powoduje, że często dochodzić do sytuacji, gdzie jedne pomieszczenia są przegrzane podczas gdy inne niedogrzane.

Dzięki inteligentnemu sterowaniu możemy ustawić temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie np. salon: 21°, sypialnia: 19°, łazienka: 23° – każde pomieszczenie w domu zawsze z perfekcyjnie i w wydajny sposób utrzymywaną temperaturą. Także nocą, ponieważ instalacja grzewcza podwyższa komfort snu inteligentnie sterując optymalnymi temperaturami. Wszystko to dla pełnego relaksu i po to, aby kolejny dzień rozpocząć w świetnej formie.

Niezależnie od tego, czy w pomieszczeniach stosowane są panele podczerwieni, grzejniki, radiatory, konwektory, grzejniki elektryczne… i niezależnie czy źródłem energii jest gaz, olej, pompa ciepła… instalacja grzewcza w instalacji inteligentnej sprawnie czuwa nad utrzymywaniem komfortowej temperatury – przy każdym źródle ciepła i typie ogrzewania w domu.

Inteligentne funkcje wentylacji

WYDŁUŻENIE
PRZEDZIAŁU CZASU

ZAPIS DANYCH
STATYSTYCZNYCH

TRYB „PARTY”
WŁĄCZONY

TIMER
TEMPERATURY

OCHRONA
PRZECIWZAMROŻENIOWA

ZDALNY
DOSTĘP

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu