Inteligentna wentylacja
i klimatyzacja

Wentylacja

Dorosły człowiek zużywa dziennie do 10.000 litrów powietrza. Świeże powietrze zaopatruje nas nie tylko w potrzebne do życia paliwo, ale ma również duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Dobra jakość powietrze zapewnia lepszą koncentrację, zapobiega bólom głowy i wspiera nasze ciało w nocnej regeneracji.

Do pomiaru jakości powietrza stosujemy estetyczne czujnik CO2, które informują system o zapotrzebowaniu na świeże powietrze w poszczególnych pomieszczeniach.

Chociaż Państwa dom zupełnie sam zadba o optymalną wentylację, zawsze możliwe jest jej ręczne sterowanie przez aplikację. Aplikacja pozwoli dobrać indywidualne natężenie wentylacji, ustawić timer np. wietrzenia przed snem lub obniżyć poziom wentylacji w przypadku naszej nieobecności.

Systemy inteligentnego domu integruje systemy: ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, i przesłon zaciemniających. W letni upalny dzień odpowiednie algorytmy uruchomią rolety w celu częściowego zasłonięcia okien by wnętrze domu nie uległo przegrzaniu co ograniczy moc potrzebna na późniejsze schłodzenie pomieszczeń przez system klimatyzacji. Natomiast z kolei zimą w słoneczny dzień, te same algorytmy wykorzystują energię słoneczną, do ogrzania domu, zmniejszając w ten sposób zapotrzebowanie na ciepło z systemu ogrzewania. Bez względu natomiast na porę roku ogrzewanie i klimatyzacja zmienią tryb pracy na oszczędny, gdy wszyscy domownicy opuszczą dom na czas wyjścia do szkoły czy pracy, lub dłuższy urlop.

Inteligentne funkcje wentylacji

Automatyczne i optymalne sterowanie jednostką wentylacyjną

Dogrzewanie i schładzanie powietrza przez dobór nastaw wentylatorów

Timer z funkcją wietrzenia

Notyfikacje o potrzebie wymiany filtrów

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu