O nas

  1. Smart Housing
  2. O nas

SMARTHOUSING

Firma SmartHousing to zespół profesjonalistów, którzy od lat zajmują się projektowaniem i realizacją wysokiej jakości instalacji typu smart home. Jako inżynierowie stale obserwujemy nowinki techniczne i zgłębiamy ich możliwości. W jednym zespole integrujemy wiele kompetencji i możliwości, dzięki czemu naszym klientom możemy dostarczać wydajne i szyte na miarę rozwiązania technologiczne. Działania z obszaru smart home to nie tylko nasza praca, ale również pasja i sposób na życie.

System przyjazny domownikom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio zaprojektowana, wdrożona i użytkowana automatyka domowa może przynieść wiele korzyści domownikom. Inteligentny dom to nie tylko wygoda codziennego życia, ale również realne oszczędności eksploatacyjne. Rozwój technologii sprawia, że w projektach wykorzystywane są skomplikowane i coraz bardziej złożone systemy. Naszym zadaniem jest stworzyć realizację w ten sposób, aby obsługa systemu była prosta, intuicyjna i przyjemna dla domowników. Na tym właśnie polega smart home. Dbamy o to, aby automatyka domowa była przyjazna końcowym użytkownikom.

Rozwiązania szyte na miarę

Naszym podstawowym zadaniem jest dobre zrozumienie potrzeb klienta. Przeprowadzamy dokładną analizę i dopiero na tej podstawie przygotowujemy rozwiązanie szyte na miarę. Obecnie z powodzeniem można zautomatyzować i zoptymalizować działanie wielu przedmiotów i systemów w domu. Sprawne połączenie tego w jedną i funkcjonalną całość pozwala klientom na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy. Właśnie dlatego zespól SmartHousing stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Tylko w ten sposób możemy budować renomę zaufanego partnera w zakresie systemów smart home.

Zachęcamy do kontaktu

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas propozycją współpracy oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. W naszym showroomie w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej w sklepie CeramCity (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania) możesz zapoznać się z możliwościami oferowanych przez nas systemów, a także z dotychczasowymi realizacjami. Biuro firmy SmartHousing mieści się w Krakowie na ul. Kocmyrzowskiej 7b. Zapraszamy do kontaktu i do postawienia wspólnie z nami na wydajny system inteligentnego domu.

POROZMAWIAJMY O TWOIM INTELIGENTNYM DOMU

Menu