biuro@smart-housing.pl

+48 535 464 130

W codziennym życiu, bardzo często korzystamy z najnowszych technologii. Niejednokrotnie śledzimy portale internetowe informujące nas o nowinkach technologicznych, które w niedalekiej przyszłości pojawią się na rynku i będą dla nas dostępne.

Zastanawialiście się może czy nie warto przenieść możliwości obecnej i przyszłej technologii do naszego domu?  Czy warto to odwlekać?

Inwestycja w swoim wymarzonym domu w instalacje inteligentne to krok w przyszłość. Dzięki temu zaoszczędzimy swój cenny czas i pieniądze oraz zwiększymy komfort życia. Inteligentny dom może sterować praktycznie wszystkimi instalacjami znajdującymi się w naszym domu. Poczynając od instalacji elektrycznych, alarmowych i oświetleniowych, poprzez sterowanie ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i roletami naszego domu, na podlewaniu ogrodu skończywszy.

Stosując te rozwiązania możemy zapomnieć o monotonnych i niewygodnych czynnościach  jak otwieranie bramy, zasuwanie rolet, sprawdzaniu czy wyłączyliśmy żelazko, które marnują nasz cenny czas. Inteligentny dom  będzie pamiętał za nas o zamknięciu uchylonego okna gdy zbliża się deszcz, lub o uzbrojeniu alarmu po opuszczeniu przez nas domu. A wszystko po to by dom w którym mieszkamy, był miejscem wypoczynku i niczym nie zmąconego spokoju.