biuro@smart-housing.pl

+48 535 464 130

Sprytne rozwiązania na wakacje dla domu

Comments (0) News

Przygotowywania do wyjazdu na tygodniowe wczasy zamiast dostarczyć wiele radości, mogą być koszmarem. Czy tak musi być?

Porozmawiajmy o porannych przygotowaniach do wyjazdu na gorące plaże Majorki.

W nocy prawie nie spałeś, cały czas dręczyło Cię pytanie: czy wszystko spakowałem? Rano budzisz się za późno ponieważ zapomniałeś nastawiać budzika, nie dojadasz śniadania, aby zyskać czas. Wielokrotnie zastanawiasz się, czy dom będzie bezpieczny gdy wyjedziesz na wakacje.

Wizja pozostawienia kluczy sąsiadce, która dogląda domu, na pewno nie sprzyja efektywnemu wypoczynkowi. Wręcz zniechęca do wyjazdu.

Masz poczucie winy, samochód spakowany, powinieneś wyjechać już godzinę temu aby ominąć korki, ale wciąż wraca chęć ponownego sprawdzenia domu przed wyjazdem. Ponownie sprawdzasz czy wyłączyłeś wszystkie światła, telewizor, czy ogrzewanie jest właściwie ustawione, wreszcie, czy zamknąłeś wszystkie okna i drzwi. Wnikliwie sprawdzasz każdy z pokoi i wykreślasz ze swojej listy którą masz w głowie zweryfikowane pomieszczenia, nie do końca uświadamiając sobie co robisz.

Ostatecznie będąc w połowie drogi, wydajesz się być szczęśliwy ze swojej roli Sherlocka Holmesa.

Czy aby na pewno?

Czy wyłączyłeś światło w przedpokoju, gdy wychodziłeś z domu? Sąsiadka będzie mogła wyłączyć światło dopiero wieczorem – mógłbyś nie mieć tego problemu.

W Wielkiej Brytanii wiele osób myśli o zabezpieczeniu swoich domów, gdy wyjeżdża na wakacje. W badaniu które ostatnio przeprowadziliśmy okazało się iż 86% Brytyjczyków martwi się o pozostawienie domu bez opieki wybierając się na wakacje z powodu włamań oraz pożarów. Urlopowicze zanim wyruszą wielokrotnie sprawdzają dom, czy jest zamknięty.

Czy brzmi to dla Ciebie znajomo? W takim razie jakie jest rozwiązanie? Jak możemy pomóc Brytyjczykom aby mieli spokojną głowę, że ich dom jest bezpieczny pomijając obarczanie sąsiadów 101 rzeczami do zrobienia podczas gdy jesteśmy poza domem. Odpowiedz jest jedna: LOXONE

Zainstalowanie systemu Loxone w Twoim domu pozwoli Ci kontrolować cały dom: światło, ogrzewanie, system alarmowy, rolety i dużo, dużo więcej. To wszystko z każdego miejsca na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *